Hotel Karlovo

Destinace: Bulharsko » Slunečné pobřeží » Slunečné pobřeží

***xx
Hotel Karlovo
Hotel Karlovo Hotel Karlovo Hotel Karlovo
Hotel Karlovo Hotel Karlovo Hotel Karlovo
Termín: od 22.7.2018 do 29.7.2018 - 8/7 dní/nocí Kód zájezdu: 851326
letecká
Doprava: letecká
Strava: snídaně / polopenze / plná penze
Kód termínu: 33576185
Cena od: 20 390 Kč
+ příplatky od: 0 Kč

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy


Hotel Karlovo   ***xx      Zobrazit podrobnosti
bazén klimatizace trezor lednice internet, WiFi parkoviště stolní tenis animační program masáž biliard miniklub šipky aqua aerobic/gym TV/SAT joga dětský bazén dětské animace dětské hřiště písčitá pláž plážový servis
Od pláže: 200 m
Od centra: 500 m
Poloha a popis:
Karlovo Hotel se nachází na Slunečném pobřeží jen cca 500 metrů od centra oblíbeného turistického letoviska. Písečná pláž se nachází cca 200 metrů od pláže. Poblíž hotelu se nachází autobusová zastávka, odkud se můžete vydat na výlet po vlastní ose za poznáním krás Bulharska. V docházkové vzdálenosti také najdete aquapark "Action", obchody a nemocnici.

Vybavení hotelu:
Hotel byl postaven roku 1974 a rekonstruován byl roku 2011. Hotel disponuje 2 budovami s 5 patry a 64 pokoji. Hotel je vybaven vstupní halou s recepcí, trezory (za poplatek) lobby, restaurací, klimatizovaným lobby barem, bazénem, barem u bazénu, masážemi, dětským hřištěm, parkovištěm, Wi- Fi připojením ve veřejných prostorech (zdarma).

Vybavení pokoje:
Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, satelitní TV, individuálně ovladatelná klimatizace, telefonem, internetovým připojením, mini lednička, balkonem nebo terasou.

Stravování:
Snídaně, polopenze i plná penze. -Snídaně: formou bufetu (07:30- 10:00) -Oběd: 3 chodové menu (12:30- 14:00) - voda a džusy jsou v ceně zájezdu, avšak alkoholické nápoje nejsou zahrnuty -Večeře: formou bufetu (18:30- 20:00) - Bulharská, Evropská i Italská kuchyně -Tématická odpoledne jednou týdně -Možnost zakoupení místních i importovaných nápojů na baru od 10:00 do 23:00 -A la carte restaurace - za poplatek na základě předchozí rezervace Změna složení a služeb programu all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.

Pláž a plážový servis:
Písečná pláž se nachází cca 200 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Pro děti:
Dětská postýlka (na vyžádání za poplatek), židličky v hlavní restauraci, dětská část venkovního plaveckého bazénu, hřiště. Dětské animační programy za poplatek- pro děti od 4 do 13 let je k dispozici mini klub a jednou týdně dětská diskotéka (20:30- 21:15).

Sport a zábava:
Zdarma: venkovní plavecký bazén (lehátka a slunečníky zdarma) Za poplatek: kulečník, masáže, animační programy (joga, gymnastika, šipky, stolní tenis, aerobic, vodní gymnastika). Nabídku sportů a zábavy, které jsou v rámci all inclusive, získáte po příjezdu do hotelu.

Služby za poplatek:
Kulečník, masáže, trezory, animační program, dětské postýlky. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu Důležeté informace k zájezdů

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA,, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.


Popis:
Karlovo Hotel se nachází na Slunečném pobřeží jen cca 500 metrů od centra oblíbeného turistického letoviska.
 

Kalkulace zájezdu:

Hotel Karlovo:
ajax kalkulace
 

Nezávazná objednávka:

Hodnota musí být vyplněná.
Hodnota musí být vyplněná.
Neplatný tvar emailu.
Hodnota musí být vyplněná. ve formátu +420xxxyyyzzz bez mezer.
let. (Věk v době skončení zájezdu.)