Hotel Novotel London Waterloo

Destinace: Velká Británie » Anglie » Londýn

****x
Hotel Novotel London Waterloo
Hotel Novotel London Waterloo Hotel Novotel London Waterloo Hotel Novotel London Waterloo


Termín: od 20.7.2018 do 23.7.2018 - 4/3 dní/nocí Kód zájezdu: 758029
letecká
Doprava: letecká
Strava: snídaně
Kód termínu: 33123779
Cena od: 16 040 Kč
+ příplatky od: 0 Kč

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy, Eurovíkendy


Hotel Novotel London Waterloo   ****x      Zobrazit podrobnosti
internet, WiFi TV/SAT


Místo:
Místo, kde se setkává minulost a současnost. Směs historie, přelomové architektury a kultury vytvořila úchvatné a neustále se vyvíjející město. Nemůžeme být překvapeni, že se hlavní město Británie stalo Mekkou návštěvníků a úžasným místem k životu. Je zde skutečně něco, co osloví každého, ať už jsou jeho zájmy jakékoli. Přijeďte a zjistěte sami, co všechno vám může nabídnout... nespočet galerií, muzeí a zábavy. Tato živá metropole zahrnuje rozličné kultury svých obyvatel, jež se navenek projevují v kuchyni, obchodech, hudbě a celé řadě festivalů. Nachází se zde čtyři Památníky Světového dědictví – Tower, Westminsterský palác, Maritime Greenwich a zahrady Kew. V Londýně je 3800 hospod, tj. 9 % z celého území Spojeného království.

Poloha:
Novotel London Waterloo se nachází v samém srdci města, jen několik metrů od břehů Temže a Westminsterského paláce. Na druhém břehu řeky se rozkládá čtvrť Westminster a za několik minut chůze podél řeky dojdete do čtvrti South Bank.

Ubytování:
Prostorné a moderní pokoje jsou vybavené připojením k internetu i TV s plochou obrazovkou a filmy na přání. Součástí všech pokojů je také vlastní koupelna s vanou a sprchou.

Vybavení:
Elements Restaurant připravuje chutné pokrmy mezinárodní kuchyně a poskytuje 24hodinovou pokojovou službu. Elements Bar podává kávy a koktejly a je otevřený do 1:00. Součástí hotelu je fitness centrum relaxovat mohou hosté také v sauně nebo parní lázni.

Další informace:
Výše uvedené ceny platí v případě volných míst v nejvýhodnější knihovací třídě. Výše letištních tax se může měnit v závislosti na ceně ropy a kurzu USD.

Poznámka:
pokoj superior

Výlety:
Pěší vycházka po Oxfordu úzkými uličkami, kde se zastavil čas. Návštěva Stratfordu – rodiště Williama Shakespeara a hradu Warwick. Výklad v Aj. Stonehenge je jedno z nejzáhadnějších míst na světe. Skládá se z 80 kamenů, které váží až 40 tun. Výklad v Aj, nebo Šj.


Popis:
Novotel London Waterloo se nachází v samém srdci města, jen několik metrů od břehů Temže a Westminsterského paláce.
 

Kalkulace zájezdu:

Hotel Novotel London Waterloo:
ajax kalkulace
 

Nezávazná objednávka:

Hodnota musí být vyplněná.
Hodnota musí být vyplněná.
Neplatný tvar emailu.
Hodnota musí být vyplněná. ve formátu +420xxxyyyzzz bez mezer.
let. (Věk v době skončení zájezdu.)