Hotel Coral Beach Resort

Destinace: Sp. Arabské Emiráty » Sharjah » Sharjah

****x
Hotel Coral Beach Resort
Hotel Coral Beach Resort Hotel Coral Beach Resort Hotel Coral Beach Resort
Hotel Coral Beach Resort Hotel Coral Beach Resort Hotel Coral Beach Resort
Termín: od 2.10.2018 do 9.10.2018 - 8/7 dní/nocí Kód zájezdu: 785508
letecká
Doprava: letecká
Strava: snídaně
Kód termínu: 35819474
Cena od: 27 070 Kč
+ příplatky od: 0 Kč

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy, Exotické zájezdy, Baby friendly


Hotel Coral Beach Resort   ****x      Zobrazit podrobnosti
bazén klimatizace trezor lednice internet, WiFi tenis fitness centrum aerobik wellness, spa volejbal konferenční sál šnorchlování windsurfing, surf kajak, kanoe miniklub badminton jacuzzi, vířivka petanque, bocca minigolf TV/SAT dětský bazén babysitting písčitá pláž

Poloha:
Sharjah, v klidném místě v pěkné zahradě, přímo u vlastní písečné pláže. Resort, který prošel v létě 2014 renovací, leží cca 5 minut jízdy od centra Sharjah, cca 45 minut od letiště v Dubaji.

Vybavení resortu:
156 pokojů. Klimatizace, 4 restaurace, kavárna, bar, 2 bazény (teplotně regulované), dětský bazén s tobogány, jacuzzi, Spa centrum, fitness, aerobic, šnorchlování, windsurfing, šlapací kola, kajaky, tenis, volejbal, vodní pólo, badminton, minigolf, petanque, tenis, boutique, dětský klub, Wi-fi internet zdarma, business centrum, konferenční sál, hlídání dětí, pronájem aut, shuttle bus na tržiště v Sharjah nebo do centra Dubaje.

Vybavení pokoje:
Deluxe pokoj city view - klimatizace, minibar, sejf, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, WC. Možnost přistýlky a možnost ubytování až dvou dětí v pokoji. Za příplatek možnost ubytování v pokoji s výhledem na moře.

Stravování:
snídaně, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze – vše formou bufetu. Hotel nepodává alkohol.

Www:
http://www.hmhhotelgroup.com/coral/unitedarabemirates/sharjah/coralbeachresortsharjah

Cena zahrnuje:
leteckou dopravu Praha – Dubai – Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, služby česky mluvícího delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění Generali 60 Kč na osobu a den.

Poznámka:
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek – informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.


Popis:
Sharjah, v klidném místě v pěkné zahradě, přímo u vlastní písečné pláže.
 

Kalkulace zájezdu:

Hotel Coral Beach Resort:
ajax kalkulace
 

Nezávazná objednávka:

Hodnota musí být vyplněná.
Hodnota musí být vyplněná.
Neplatný tvar emailu.
Hodnota musí být vyplněná. ve formátu +420xxxyyyzzz bez mezer.
let. (Věk v době skončení zájezdu.)