Hotel Floris Suite

Destinace: Curacao » Curacao » Curacao

****x
Hotel Floris Suite
Hotel Floris Suite Hotel Floris Suite

Termín: od 24.8.2018 do 1.9.2018 - 9/7 dní/nocí Kód zájezdu: 722694
letecká
Doprava: letecká
Strava: snídaně
Kód termínu: 31325394
Cena od: 98 490 Kč
+ příplatky od: 0 Kč

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy, Exotické zájezdy, Adults only


Popis zájezdu:

Popis zajezdu:


Program zájezdu:


1. den PRAHA - WILLEMSTAD

Odlet z letiště Praha - Ruzyně. Odbavení na letišti 2 hodiny před plánovaným odletem. Přílet do Willemstadu, transfer do hotelu, ubytování.


2. - 7. den POBYT NA OSTROVĚ CURACAO

Snídaně. Pobyt u moře, možnost kou pání, opalování, sportování a výletů po ostrově. Curacao nabízí výborné podmínky pro šnorchlování a potápění. Doporučujeme Vám fakultativní výlety: prohlídku Willemstadu, prohlídku Muzea ostrova Curacao, projížďku džípem po ostrově. Ne nadarmo domorodci nazývají svou zemi druhým rájem. Curacao je ostrov klidu, míru a pohody. Ostrov, který nikdy nepoznal války, tajfuny, tornáda či jiné živelné pohromy, stejně jako smog. Ostrov, jehož obyvatelé nechápou, co to je rasová diskriminace, nábožensky motivované násilí a etnické čistky. Ostrov, kde se nevyskytují žádní jedovatí pavouci, hadi ani nebezpečný hmyz, kde nehrozí tropické nemoci ani zločinnost. Dovolená na ostrově Curacao je plná zábavy, nočního života v příjemných barech, diskotékách, kasinech a stylových karibských restauracích, kde můžete ochutnat vynikající exotické pokrmy a báječné tropické koktejly.


8. den WILLEMSTAD - PRAHA

Snídaně. Volno na koupání. Transfer na letiště, odlet do Prahy.


9. den PŘÍLET DO PRAHY


Cena zahrnuje:

  • leteckou přepravu Praha - Willemstad - Praha (s přestupy)
  • letištní taxy
  • 7x nocleh se snídaní v hotelu
  • transfery letiště - hotel - letiště
  • asistenci partnerské CK

Cena nezahrnuje:

  • fakultativní výlety


Hotel Floris Suite   ****x      Zobrazit podrobnosti
bazén klimatizace trezor lednice internet, WiFi tenis golfové hřiště fitness centrum masáž konferenční sál potápěčské centrum TV/SAT dětský bazén babysitting písčitá pláž plážový servis vodní sporty na pláži
Od centra: 3 km
 
Popis:
moderní, elegantní hotelový komplex, postavený podle návrhu holandského architekta Jan des Bouvrie, leží uprostřed tropické zahrady. Centrum hlavního města Willemstad s mnoha obchody a restauracemi se nachází cca 3 km od hotelu (pravidelné spojení hotelovým busem bez poplatku). Hotel pouze pro osoby starší 18 let.

Vybavení:
hoteloví hosté mají k dispozici 2 restaurace (Sjalotte se středomořskou kuchyní a Hook’s Hut na pláži s karibskou kuchyní), 2 bary, bazén, dětské brouzdaliště, konferenční místnost. Lehátka u bazénu zdarma. Internet na recepci (za poplatek). Na přání a za poplatek je možné zajistit dětskou postýlku nebo hlídání dětí.

Pláž:
hotel leží cca 10 minut chůze od privátní hotelové písečné pláže „La Plage Hook’s Hut“. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma.

Zábava a sport:
fitness, tenis. Za poplatek masáže, potápění a vodní sporty na pláži. Cca 6 km od hotelu se nachází 18-jamkové golfové hřiště „Blue Bay Curacao Golf“.

Stravování:
kontinentální snídaně

Vybavení pokojů:
moderně zařízené prostorné junior suity mají koupelnu s WC, fén, kuchyňský kout, klimatizaci, stropní ventilátor, sat. TV, telefon, trezor, minibar a balkón nebo terasu s výhledem do zahrady

V junior suite lze ubytovat maximálně 2 dospělé. V royal suite lze ubytovat maximálně 3 dospělé.

Popis:
Moderní, elegantní hotelový komplex, postavený podle návrhu holandského architekta Jan des Bouvrie, leží uprostřed tropické zahrady.
 

Kalkulace zájezdu:

Hotel Floris Suite:
ajax kalkulace
 

Nezávazná objednávka:

Hodnota musí být vyplněná.
Hodnota musí být vyplněná.
Neplatný tvar emailu.
Hodnota musí být vyplněná. ve formátu +420xxxyyyzzz bez mezer.
let. (Věk v době skončení zájezdu.)