Hotel Korali

Destinace: Černá Hora » Sutomore

***xx
Hotel Korali
Hotel Korali Hotel Korali Hotel Korali
Hotel Korali Hotel Korali Hotel Korali


Termín: od 10.8.2018 do 19.8.2018 - 10/7 dní/nocí Kód zájezdu: 751944
autobusová
Doprava: autobusová
Strava: all inclusive
Kód termínu: 30955323
Cena od: 9 990 Kč
+ příplatky od: 0 Kč

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy


Hotel Korali    ***xx      Zobrazit podrobnosti
trezor lednice internet, WiFi parkoviště animační program volejbal fotbal basketbal TV/SAT dětské hřiště písčitá pláž oblázková pláž plážový servis vodní sporty na pláži
Od pláže: 0 m
Od centra: 300 m


Poloha:
hotelový komplex se nachází přímo u oblíbené sutomorské pláže dlouhé necelých 1.300 m. Centrum Sutomore je od hotelového komplexu vzdáleno cca 300 m. Podél pláže vede promenáda, která poskytuje nejen velký výběr nákupních možností (butiky, obchůdky se suvenýry, zlatnictví), ale také bohatou nabídku místních restaurací a kaváren.

Vybavenost:
recepce, hotelová restaurace se 2 terasami, all inclusive bar, parkoviště, televizní místnost v prostoru hlavní recepce, trezor na recepci (za poplatek), WiFi na recepci, rozsáhlý areál se středomořskými borovicemi a palmami, hřiště, parkování u hotelu (zdarma).

Ubytování:
klimatizované standardně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek s balkonem nebo terasou s posezením, vlastní soc. zařízení, SAT TV, telefon, fén, lednička. Možnost pokojů s výhledem na moře (za příplatek). Dětská postýlka na vyžádání (zdarma).

Stravování:
ALL INCLUSIVE – snídaně, oběd a večeře formou švédských stolů včetně nápojů (voda, džus, pivo, víno) - v hotelové restauraci, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (pivo, džus, víno, voda, minerálka, káva, čaj, rakije) a odpolední snack (slané občerstvení) v hotelovém All Inclusive baru (12:00 - 22:00).

Pláž:
široká písečně-oblázková pláž vhodná pro děti se nachází přímo u hotelu. Na pláži jsou sprchy se sladkou vodou, plážové restaurace a bary, zábavné vodní atrakce pro děti a dospělé (za poplatek). Plážový servis - 2 lehátka a 1 slunečník (za poplatek). Pláž je lemována pobřežní promenádou. Z pláže můžete obdivovat krásnou přírodní scenérii okolních hor.

Sport a zábava:
hřiště pro míčové hry (volejbal, basketbal, fotbal), hřiště pro děti, vodní sporty a atrakce na pláži (za poplatek). Animační program v českém jazyce ZCELA ZDARMA.

Cena za osobu zahrnuje:
Letecká doprava: 7x ubytování, 7x all inclusive, letenku, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní, bezpečnostní a pobytové taxy, základní palivový příplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.

Autokarová doprava: 7x ubytování, 7x all inclusive, dopravu luxusním autokarem, pobytovou taxu, služby průvodce po dobu cesty, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99 Sb.

Vlastní doprava: 7x ubytování, 7x all inclusive, pobytovou taxu, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje:
pojištění léčebných výloh vč. pojištění storna zájezdu, DOPORUČUJEME dokoupení - 590 Kč osoba nad 18 let, 390 Kč dítě do 18 let


Poznámka:
Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko +4 990 Kč/týden.


Popis:
Hotelový komplex se nachází přímo u oblíbené sutomorské pláže dlouhé necelých 1.300 m.
 

Kalkulace zájezdu:

Hotel Korali :
ajax kalkulace
 

Nezávazná objednávka:

Hodnota musí být vyplněná.
Hodnota musí být vyplněná.
Neplatný tvar emailu.
Hodnota musí být vyplněná. ve formátu +420xxxyyyzzz bez mezer.
let. (Věk v době skončení zájezdu.)