Rezidence Des Alpes

Destinace: Itálie » Italské Alpy » Val di Fieme / Cavelese

***xx
Rezidence Des Alpes
Rezidence Des Alpes Rezidence Des Alpes Rezidence Des Alpes
Rezidence Des Alpes Rezidence Des Alpes Rezidence Des Alpes


Termín: od 8.12.2018 do 11.12.2018 - 4/3 dní/nocí Kód zájezdu: 576095
vlastní
Doprava: vlastní
Strava: bez stravy
Kód termínu: 33902798
Cena od: 1 057 Kč
+ příplatky od: 0 Kč

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy, Lyžařské zájezdy


Rezidence Des Alpes   ***xx      Zobrazit podrobnosti
bazén trezor fitness centrum sauna dětský koutek lyžárna, úschovna lyží garáž prádelna, čistírna herna TV/SAT
Od skibusu: 50 m
Od centra: 2 km

Rezidenci Des Alpes tvoří komplex třech menších, nedávno zrekonstruovaných, řadových vilek, které leží naproti stejnojmennému aparthotelu, s nímž sdílí převážnou většinu nabízených služeb. Tato rezidence i aparthotel se nachází v oblíbené lokalitě Marco, malý kousek od centra Cavalese. Nabízíme zde i zkrácené pobyty od 4 nocí.

Vybavení a služby:
recepce, velký bazén, turecká a finská sauna, hydro masáže, bar restaurace/pizzerie (v přístavku), hrací místnost pro malé děti, herna, společenský sál, posilovna, lyžárna, garáž, prádelna

Ubytování rezidence:
50 m od aparthotelu, 3 vilky se stejným komfortem, bez výtahu, samostatný vchod, apartmány mají dřevěný interiér a jsou vybaveny telefonem, TV, mikrovlnkou, fénem a trezorem, popisy se mohou mírně lišit od skutečnosti.

TRILO 5/6: obývací část s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem, vlastní soc. zařízení, ložnice s manželským lůžkem, ložnice se dvěma samostatnými lůžky, nebo patrovou postelí, některé s balkonem, nebo terasou.

TRILO 5/6 PLUS: nově po rekonstrukci, mansarda, obývací část s rozkládacím gaučem, kuchyňský kout, ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma samostatnými lůžky, vlastní soc. zařízení, balkon

TRILO 7: obývací část s rozkládacím gaučem, kuchyňský kout, ložnice s manželským lůžkem, ložnice se samostatným lůžkem a patrovou postelí, vlastní soc. zařízení, balkon.

QUADRI 7: v přízemí, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma samostatnými lůžky, ložnice s patrovou postelí a 1 samostatným lůžkem, 1x vlastní soc. zařízení, malá terasa.

Vzdálenosti:
zastávka skibusu 50 m, Alpe Cermis 1 km a centrum Cavalese 1,5 km


Popis:
Rezidenci Des Alpes tvoří komplex třech menších, nedávno zrekonstruovaných, řadových vilek, které leží naproti stejnojmennému aparthotelu, s nímž sdílí převážnou většinu nabízených služeb.
 

Kalkulace zájezdu:

Rezidence Des Alpes:
ajax kalkulace
 

Nezávazná objednávka:

Hodnota musí být vyplněná.
Hodnota musí být vyplněná.
Neplatný tvar emailu.
Hodnota musí být vyplněná. ve formátu +420xxxyyyzzz bez mezer.
let. (Věk v době skončení zájezdu.)