Hotel NH Machiavelli

Destinace: Itálie » Lombardia » Miláno

****+
Hotel NH Machiavelli
Hotel NH Machiavelli Hotel NH Machiavelli Hotel NH Machiavelli
Hotel NH Machiavelli Hotel NH Machiavelli Hotel NH Machiavelli


Termín: od 26.1.2018 do 28.1.2018 - 3/2 dní/nocí Kód zájezdu: 758034
letecká
Doprava: letecká
Strava: snídaně
Kód termínu: 29877099
Cena od: 6 170 Kč
+ příplatky od: 0 Kč

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy, Eurovíkendy


Hotel NH Machiavelli   ****+      Zobrazit podrobnosti
konferenční sál garáž TV/SAT


Místo:
Miláno je druhé největší město Itálie a nejvýznamnější obchodní centrum na severu země. Milano je centrum obchodu, módy a umění, spojované se značkami jako AC Milano či Giorgio Armani. Navštivte zde středověké centrum s mnoha historickými památkami. V centru Milana na náměstí Piazza Duomo se nachází monumentální gotická katedrála (Duomo), která je třetí největší katedrálou na světě a největší katedrálou Itálie. Operou světově proslulé je divadlo La Scala. Hned vedle něj můžete zhlédnout a navštívit pasáž ze železa a skla zvanou Gallerie. V Milanu se nachází spousta muzeí a galerií, např. nejznámější galerii Breza. Nenechte si také ujít renesanční hrad Sforza či kostel Santa Maria delle Grazie, kde se nachází freska Poslední večeře, jedno z nejznámějších děl Leonarda da Vinciho.

Poloha:
Moderní hotel v centru města. Z hotelu dojdete za 5 minut pěšky ke stanici metra Porta Venezia a na nákupní ulici Corso Buenos Aires. Známá katedrála Duomo je odtud vzdálená 3 stanice metrem.

Ubytování:
Pokoje hotelu Machiavelli mají moderní interiér s dřevěnými podlahami a světlými barvami. Najdete v nich TV s plochou obrazovkou se satelitními kanály.

Vybavení:
V celém hotelu je k dispozici Wi-Fi připojení a prvních 30 minut internetu v hotelové hale je zdarma. V restauraci Caffe Niccolo se podávají italské speciality. V hotelu najdete také špičkově vybavené konferenční prostory a garážová stání.

Další informace:
Výše uvedené ceny platí v případě volných míst v nejvýhodnější knihovací třídě. Výše letištních tax se může měnit v závislosti na ceně ropy a kurzu USD.

Výlety:
Prohlídka muzea a divadla Scala s průvodcem. Kažé po, st, pá a so v angličtině. Půldenní výlet autobusem (cca 2 hodiny) a pěšky (cca 1 hodina) po nejznámějších památkach města (vstupenka na Poslední večeři od Leonarda da Vinci, návštěva katedrály Duomo, vstupné do divadla a muzea La Scala) s průvodcem a sluchátkami v aj, špj nebo nj. Denně kromě podnělí v 9,30 a 14,30. Půldenní procházka městem po nejznámějších památkách města, během které si prohlédnete divadlo Scala, nebo katedrálu Duomo. V ceně je zahrnut vstup na Da Vinciho Poslední večeři. Výlet je dostupný v AJ a trvá cca 3 hodiny


Popis:
Moderní hotel v centru města. Z hotelu dojdete za 5 minut pěšky ke stanici metra Porta Venezia a na nákupní ulici Corso Buenos Aires.
 

Kalkulace zájezdu:

Hotel NH Machiavelli:
ajax kalkulace
 

Nezávazná objednávka:

Hodnota musí být vyplněná.
Hodnota musí být vyplněná.
Neplatný tvar emailu.
Hodnota musí být vyplněná. ve formátu +420xxxyyyzzz bez mezer.
let. (Věk v době skončení zájezdu.)