Hotel Alla Giustizia

Destinace: Itálie » Veneto » Benátky

***xx
Hotel Alla Giustizia
Hotel Alla Giustizia Hotel Alla Giustizia Hotel Alla Giustizia


Termín: od 16.2.2018 do 19.2.2018 - 4/3 dní/nocí Kód zájezdu: 758097
letecká
Doprava: letecká
Strava: snídaně
Kód termínu: 29877622
Cena od: 6 390 Kč
+ příplatky od: 0 Kč

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy, Eurovíkendy


Hotel Alla Giustizia   ***xx      Zobrazit podrobnosti
klimatizace trezor lednice parkoviště TV/SAT
Od centra: 10 km


Místo:
Unikátní starobylé město na laguně s mnoha památkami a labyrintem kanálů, z nichž nejslavnější je Canal Grande, který protíná celé Benátky a představuje tak jeho hlavní bulvár. Dopravu zajišťují motorové čluny vaporetto a proslavené gondoly. Právě z paluby vaporetta nebo gondoly plující po Canal Grande je ten nejkrásnější pohled. Břehy lemuje mnoho paláců a chrámů od gotických po renesanční, během plavby podplouváte mnoho mostů, můstků a lávek, z nichž nejproslulejší je Ponte di Rialto. Určitě navštivte známé náměstí Piazza San Marco s mnoha pouličními kavárničkami, bazilikou evangelisty Marka a Palazzo Ducale.

Poloha:
Rodinný 3* hotel umístěný v Mestre, 10 km od Benátek se snadnou dostupností vlakem, nebo autobusem do Benátek

Ubytování:
nekuřácké pokoje (klimatizace, TV, fén, mini bar, trezor)

Vybavení:
klimatizace, bar, snídaňová místnost, parkoviště, pokojová služba, trezor na recepci

Další informace:
Výše uvedené ceny platí v případě volných míst v nejvýhodnější knihovací třídě. Výše letištních tax se může měnit v závislosti na ceně ropy a kurzu USD.

Výlety:
Ostrovy známé svou malebnou scenérií, ručně vyráběnými předměty a historií. Odjezd z náměstí sv. Marka – ostrov Murano (výroba skla), ostrov Burano a Torcello s katedrálou. Denně od 14.30 hod. Romantická plavba na gondole za doprovodu hudby, v zimě od 15:30 h, v létě od 18:30 a 19:30 h. Vodní taxi, které projíždí Velkým kanálem s vyhlídkou na paláce. Výlet končí na náměstí sv. Marka. Výlet se koná od 12 nebo od 15 h, odjezd od Královských zahrad na náměstí sv. Marka. Výklad AJ, ŠP Bazilika s historií od 11. století, nazývaná také jako "Chiesa d' Oro" (kostel zlata) díky svému velkolepému vzhledu s byzantskými mozaikami. Po prohlídce baziliky možné pokračovat na ostrov Murano (za příplatek) známý sklářským uměním, výlet cca na 2 h. Začátek výletu u hodinové věže, nám sv. Marka. Výklad v AJ - každý den, ostatní světové jazyky cca 3x týdně. Dóžecí palác byl po mnoho let politickým sídlem. Jeho sály jsou zdobené mistrovskými malířskými díly. Začátek výletu u hodinové věže, nám. sv. Marka, denně od 11:00 h. Výklad v AJ - každý den, ostatní světové jazyky ca 3x týdně.


Popis:
Rodinný 3* hotel umístěný v Mestre, 10 km od Benátek se snadnou dostupností vlakem, nebo autobusem do Benátek.
 

Kalkulace zájezdu:

Hotel Alla Giustizia:
ajax kalkulace
 

Nezávazná objednávka:

Hodnota musí být vyplněná.
Hodnota musí být vyplněná.
Neplatný tvar emailu.
Hodnota musí být vyplněná. ve formátu +420xxxyyyzzz bez mezer.
let. (Věk v době skončení zájezdu.)