Lancaster Gate Hotel Hyde Park

Destinace: Velká Británie » Anglie » Londýn

***xx
Lancaster Gate Hotel Hyde Park
Lancaster Gate Hotel Hyde Park Lancaster Gate Hotel Hyde Park Lancaster Gate Hotel Hyde Park
Lancaster Gate Hotel Hyde Park Lancaster Gate Hotel Hyde Park Lancaster Gate Hotel Hyde Park


Termín: od 26.1.2018 do 28.1.2018 - 3/2 dní/nocí Kód zájezdu: 758100
letecká
Doprava: letecká
Strava: snídaně
Kód termínu: 30646172
Cena od: 7 910 Kč
+ příplatky od: 0 Kč

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy, Eurovíkendy


Lancaster Gate Hotel Hyde Park   ***xx      Zobrazit podrobnosti
klimatizace trezor internet, WiFi


Místo:
Místo, kde se setkává minulost a současnost. Směs historie, přelomové architektury a kultury vytvořila úchvatné a neustále se vyvíjející město. Nemůžeme být překvapeni, že se hlavní město Británie stalo Mekkou návštěvníků a úžasným místem k životu. Je zde skutečně něco, co osloví každého, ať už jsou jeho zájmy jakékoli. Přijeďte a zjistěte sami, co všechno vám může nabídnout... nespočet galerií, muzeí a zábavy. Tato živá metropole zahrnuje rozličné kultury svých obyvatel, jež se navenek projevují v kuchyni, obchodech, hudbě a celé řadě festivalů. Nachází se zde čtyři Památníky Světového dědictví – Tower, Westminsterský palác, Maritime Greenwich a zahrady Kew. V Londýně je 3800 hospod, tj. 9 % z celého území Spojeného království.

Poloha:
3* hotel se nachází v centru Londýna, jen jednu ulici od Hyde Parku. Nákupní třída Oxford Street leží v pěší dostupnosti od hotelu. Hotel sídlí v budově z 19. století v typickém anglickém stylu. V okolí hotelu se nachází spousta barů a restaurací, kde můžete ochutnat speciality místní i světové kuchyně. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů. V okolí hotelu se nachází hned několik stanic metra.

Ubytování:
koupelna, WC, televizor, trezor, Wi-fi, fén, telefon, klimatizace, čaj/káva

Vybavení:
Bar, restaurace, snídaňová místnost, pokojová služba, 24hodinová recepce, úschovna zavazadel, možnost zajištění výletů přímo na recepci hotelu.

Další informace:
Výše uvedené ceny platí v případě volných míst v nejvýhodnější knihovací třídě. Výše letištních tax se může měnit v závislosti na ceně ropy a kurzu USD.

Výlety:
Pěší vycházka po Oxfordu úzkými uličkami, kde se zastavil čas. Návštěva Stratfordu – rodiště Williama Shakespeara a hradu Warwick. Výklad v Aj. Stonehenge je jedno z nejzáhadnějších míst na světe. Skládá se z 80 kamenů, které váží až 40 tun. Výklad v Aj, nebo Šj.


Popis:
3* hotel se nachází v centru Londýna, jen jednu ulici od Hyde Parku.
 

Kalkulace zájezdu:

Lancaster Gate Hotel Hyde Park:
ajax kalkulace
 

Nezávazná objednávka:

Hodnota musí být vyplněná.
Hodnota musí být vyplněná.
Neplatný tvar emailu.
Hodnota musí být vyplněná. ve formátu +420xxxyyyzzz bez mezer.
let. (Věk v době skončení zájezdu.)