Hotel Korali - Dotované pobyty 50+

Destinace: Černá Hora » Sutomore

***xx
Hotel Korali - Dotované pobyty 50+
Hotel Korali - Dotované pobyty 50+

Termín: od 25.8.2018 do 1.9.2018 - 8/7 dní/nocí Kód zájezdu: 751936
letecká
Doprava: letecká
Strava: all inclusive
Kód termínu: 30353112
Cena od: 14 990 Kč
+ příplatky od: 0 Kč

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy, Seniorské zájezdy


Hotel Korali   ***xx      Zobrazit podrobnosti
trezor lednice internet, WiFi parkoviště animační program volejbal fotbal basketbal TV/SAT dětské hřiště písčitá pláž oblázková pláž plážový servis vodní sporty na pláži
Od pláže: 0 m
Od centra: 300 m


Poloha:
hotelový komplex se nachází přímo u oblíbené sutomorské pláže dlouhé necelých 1.300 m. Centrum Sutomore je od hotelového komplexu vzdáleno cca 300 m. Podél pláže vede promenáda, která poskytuje nejen velký výběr nákupních možností (butiky, obchůdky se suvenýry, zlatnictví), ale také bohatou nabídku místních restaurací a kaváren.

Vybavenost:
recepce, hotelová restaurace se 2 terasami, all inclusive bar, parkoviště, televizní místnost v prostoru hlavní recepce, trezor na recepci (za poplatek), WiFi na recepci, rozsáhlý areál se středomořskými borovicemi a palmami, hřiště pro malé děti, parkování u hotelu (zdarma).

Ubytování:
klimatizované standardně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek s balkonem nebo terasou s posezením, vlastní soc. zařízení, SAT TV, telefon, fén, lednička. Možnost pokojů s výhledem na moře (za příplatek). Dětská postýlka na vyžádání (zdarma). Pokoj je možné obsadit až 3 osobami a jedním dítětem do 12 let.

Stravování:
ALL INCLUSIVE – snídaně, oběd a večeře formou švédských stolů v hotelové restauraci, neomezené množství nealkoholických a místních alkoholických nápojů (pivo, víno, rakije) od 12:00 do 22:00.

Pláž:
široká písečně-oblázková pláž vhodná pro děti se nachází přímo u hotelu. Na pláži jsou sprchy se sladkou vodou, plážové restaurace a bary, zábavné vodní atrakce pro děti a dospělé (za poplatek). Plážový servis (2 lehátka a 1 slunečník, za poplatek). Pláž je lemována pobřežní promenádou. Z pláže můžete obdivovat krásnou přírodní scenérii okolních hor.

Sport a zábava:
Program s umělci Šlágr TV (více informací na ), hřiště pro míčové hry (volejbal, basketbal, fotbal), hřiště pro děti, vodní sporty a atrakce na pláži (za poplatek). Animační program v českém jazyce ZCELA ZDARMA. Doporučujeme vzít s sebou obuv do vody.

Cena za osobu zahrnuje:
Letecká doprava: 7x ubytování, 7x all inclusive, program s umělci Šlágr TV, výlet v destinaci, letenku, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní, bezpečnostní a pobytové taxy, základní palivový a emisní příplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.

Autokarová doprava: 7x ubytování, 7x all inclusive, program s umělci Šlágr TV, výlet v destinaci, dopravu luxusním autokarem, služby průvodce po dobu cesty, pobytovou taxu, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.

Cena nezahrnuje:
pojištění léčebných výloh vč. pojištění storna zájezdu, DOPORUČUJEME dokoupení - 590 Kč osoba nad 18 let, 390 Kč dítě do 18 let


Poznámka:
Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko/pokoj 1/1 +4 990 Kč/týden. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.


Popis:
Hotelový komplex se nachází přímo u oblíbené sutomorské pláže dlouhé necelých 1.300 m.
 

Kalkulace zájezdu:

Hotel Korali:
ajax kalkulace
 

Nezávazná objednávka:

Hodnota musí být vyplněná.
Hodnota musí být vyplněná.
Neplatný tvar emailu.
Hodnota musí být vyplněná. ve formátu +420xxxyyyzzz bez mezer.
let. (Věk v době skončení zájezdu.)