Hotel Olympic Club

Destinace: Černá Hora » Ulcinj » Ulcinj

***xx
Hotel Olympic Club
Hotel Olympic Club Hotel Olympic Club Hotel Olympic Club
Hotel Olympic Club Hotel Olympic Club Hotel Olympic ClubTermín: od 6.6.2018 do 13.6.2018 - 8/7 dní/nocí Kód zájezdu: 752012
letecká
Doprava: letecká
Strava: plná penze
Kód termínu: 30966576
Cena od: 17 490 Kč
+ příplatky od: 0 Kč

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy


Hotel Olympic Club   ***xx      Zobrazit podrobnosti
lednice parkoviště vnitřní bazén tenis stolní tenis volejbal fotbal konferenční sál windsurfing, surf basketbal TV/SAT písčitá pláž plážový servis vodní sporty na pláži
Od pláže: 80 m
Od centra: 4 km


Poloha:
hotel Olympic Club leží u oblíbené ulcinjské pláže, je obklopen zelení a vzdálen cca 4 km od historického centra města Ulcinj.

Vybavenost:
recepce, restaurace s terasou, kavárna, aperitiv bar, konferenční sál, WiFi na recepci (za poplatek), parkoviště, krytý bazén.

Ubytování:
klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až jedné přistýlky s balkonem, vlastní soc. zařízení, SAT TV, lednička, dětská postýlka na vyžádání (zdarma).

Stravování:
PLNÁ PENZE S NÁPOJI - snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů. Ke snídani káva, čaj, mléko, nealkoholické nápoje v neomezeném množství, k obědu alkoholický nápoj (pivo nebo víno) + neomezené množství nealkoholických nápojů, k večeři alkoholický nápoj (pivo nebo víno) + neomezené množství nealkoholických nápojů.

Pláž:
v bezprostřední blízkosti hotelu (cca 80 m), písečná tzv. „Veliká pláž“ (dlouhá cca 13 km a široká 60 m), na pláži možnost zapůjčení slunečníků a lehátek (za poplatek). Ulcinjská pláž se vyznačuje léčivými účinky písku zbarveného do černé barvy. Blahodárně působí na revmatismus, kloubní a kožní onemocnění.

Sport a zábava:
krytý bazén, posilovna, velké travnaté fotbalové hřiště, hřiště na malou kopanou (travnaté i betonové), tenisové kurty s osvětlením - za poplatek (možno hrát i večer, zapůjčení tenisových raket), hřiště na volejbal, basketbal, házenou, stolní tenis, lesní i plážové běžecké tratě, vodní sporty na pláži (za poplatek), windsurfing. V okolních obchůdcích a restauracích najdete vždy něco pro Vás. Ve městě Ulcinj se nachází také spousta restaurací a podniků k zábavě.

Cena za osobu zahrnuje:
Letecká doprava: 7 ubytování, 7x plná penze s nápoji, letenku, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní, bezpečnostní a pobytové taxy, základní palivový a emisní příplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.

Autokarová doprava: 7x ubytování, 7x plná penze s nápoji, dopravu luxusním autokarem, pobytovou taxu, služby průvodce po dobu cesty, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.

Vlastní doprava: 7x ubytování, 7x plná penze s nápoji, pobytovou taxu, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.

Cena nezahrnuje:
pojištění léčebných výloh vč. pojištění storna zájezdu, DOPORUČUJEME dokoupení - 590 Kč osoba nad 18 let, 390 Kč dítě do 18 let

Poznámka:
Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko / jednolůžkový pokoj +4 990 Kč/týden.

ODLET V PONDĚLÍ: z Prahy do TIRANY + následný autokarový transfer z Tirany do hotelu.


Popis:
Hotel Olympic Club leží u oblíbené ulcinjské pláže, je obklopen zelení a vzdálen cca 4 km od historického centra města Ulcinj.
 

Kalkulace zájezdu:

Hotel Olympic Club:
ajax kalkulace
 

Nezávazná objednávka:

Hodnota musí být vyplněná.
Hodnota musí být vyplněná.
Neplatný tvar emailu.
Hodnota musí být vyplněná. ve formátu +420xxxyyyzzz bez mezer.
let. (Věk v době skončení zájezdu.)