Komplex Ada Bojana Club - Dotované pobyty 50+

Destinace: Černá Hora » Ulcinj » Ulcinj

***xx
Komplex Ada Bojana Club - Dotované pobyty 50+
Komplex Ada Bojana Club - Dotované pobyty 50+ Komplex Ada Bojana Club - Dotované pobyty 50+ Komplex Ada Bojana Club - Dotované pobyty 50+
Komplex Ada Bojana Club - Dotované pobyty 50+ Komplex Ada Bojana Club - Dotované pobyty 50+ Komplex Ada Bojana Club - Dotované pobyty 50+
Termín: od 14.9.2019 do 21.9.2019 - 8/7 dní/nocí Kód zájezdu: 751898
letecká
Doprava: letecká
Strava: plná penze
Kód termínu: 36778252
Cena od: 11 490 Kč
+ příplatky od: 0 Kč

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy, Seniorské zájezdy


Hotelový Komplex Ada Bojana Club 50+   ***xx      Zobrazit podrobnosti
klimatizace lednice TV/SAT písčitá pláž plážový servis


Poloha:
Pro vyznavače klidné a romantické dovolené jsme připravili speciální nabídku klubového komplexu Ada Bojana, který se nachází na cca 600 ha velkém ostrově v deltě řeky Bojana (ostrov je s pevninou spojen mostem). Podél toku řeky Bojany se nacházejí romantické restaurace. Ada Bojana je také výborné výchozí místo pro podnikání výletů za krásami Černé Hory. Jedná se o naturistický komplex se dvěma oddělenými plážemi, kde je možné se setkat v areálu i s naturisty, pro které je však vyčleněna samostatná pláž.

Vybavenost:
recepce, restaurace, aperitiv bar, sportovní plochy, minimarket.

Ubytování:
Typ A - dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek s balkonem nebo terasou, umístěné v jednoposchoďových budovách cca 70 m od pláže, vlastní soc. zařízení (nově zrekonstruované), TV, klimatizace a lednička. Typ L - vkusně vybavené zděné dvoulůžkové bungalovy s možností až jedné přistýlky s terasou, vlastním soc. zařízením, TV, klimatizací. Nachází se v blízkosti pláže či přímo na pláži.

Stravování:
PLNÁ PENZE S NÁPOJI - snídaně a večeře formou švédských stolů, obědy servírované výběrem ze dvou menu. Ke snídani káva, čaj, mléko, nealkoholické nápoje v neomezeném množství, k obědu a večeři alkoholický nápoj (pivo nebo víno) + neomezené množství nealkoholických nápojů.

Pláž:
překrásná písečná pláž v bezprostřední blízkosti, velice jemný písek a pozvolný vstup do moře. Plážový servis za poplatek.

Sport a zábava:
tenisové kurty, fotbalové hřiště, jízda na koních, kitesurfing a vodní sporty na pláži, plážový volejbal, plážový fotbal, půjčovna kol, půjčovna rybářských potřeb, vyjížďka na koních - vše za poplatek. Animační program v českém jazyce ZCELA ZDARMA.

Náš názor:
romantické místo pro ideální pohodovou a ničím nerušenou dovolenou, která je vhodná pro věkovou kategori 50+. Ada Bojana je nazývána v Černé Hoře „RÁJ U NÁDHERNÉ PLÁŽE“.

Cena za osobu zahrnuje:
Letecká doprava: 7x ubytování, 7x plná penze s nápoji, výlet v destinaci, letenku, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní, bezpečnostní a pobytové taxy, základní palivový a emisní příplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.

Autokarová doprava: 7x ubytování, 7x plná penze s nápoji, výlet v destinaci, dopravu luxusním autokarem, pobytovou taxu, služby průvodce po dobu cesty, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.

Cena nezahrnuje:
pojištění léčebných výloh vč. pojištění storna zájezdu, DOPORUČUJEME dokoupení - 590 Kč osoba nad 18 let, 390 Kč dítě do 18 let


Poznámka:
Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko +3 990 Kč/týden. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy. V komplexu je možné ubytovat domácího mazlíčka (pes) za poplatek cca 5 EUR za den, platí se na místě.

Popis:
Pobyt v Černé Hoře může přinést úžasný zážitek také vyznavačům nudismu, pokud se vydají na romantický ostrov v deltě nádherné řeky Bojana. Na přímo pohádkovém ostrově (s rozlohou 600 ha) leží ubytovací komplex Ada Bojana, který Vám poskytne dokonalé zázemí. Bydlet budete ve vkusně vybavených bungalovech, s vlastním sociálním zařízením. Letní dovolená v Černé Hoře potěší hlavně turisty, kteří preferují ničím nerušený dovolenkový pobyt. Zájezd na tomto krásném místě můžete využít jak k relaxaci, tak i k návštěvě starobylého města Ulcinj, kde objevíte dochované památky, tržiště, obchůdky a spoustu cukráren. Dovolená v Černé Hoře na ostrově, který je s pevninou spojen pouze mostem, se bude velmi líbit naturistům. Letní zájezd do Černé Hory je totiž zavede na krásnou, odlehlou pláž s velmi jemným pískem.


Popis:
Pro vyznavače klidné a romantické dovolené jsme připravili speciální nabídku klubového komplexu Ada Bojana, který se nachází na cca 600 ha velkém ostrově v deltě řeky Bojana (ostrov je s pevninou spojen mostem).
 

Kalkulace zájezdu:

Hotelový Komplex Ada Bojana Club 50+:
ajax kalkulace
 

Nezávazná objednávka:

Hodnota musí být vyplněná.
Hodnota musí být vyplněná.
Neplatný tvar emailu.
Hodnota musí být vyplněná. ve formátu +420xxxyyyzzz bez mezer.
let. (Věk v době skončení zájezdu.)