Rezidence Le Canne

Destinace: Itálie » Sardínie » San Teodoro

***xx
Rezidence Le Canne
Rezidence Le Canne Rezidence Le Canne Rezidence Le Canne
Rezidence Le Canne Rezidence Le Canne Rezidence Le Canne


Termín: od 28.4.2018 do 5.5.2018 - 8/7 dní/nocí Kód zájezdu: 774496
vlastní
Doprava: vlastní
Strava: bez stravy
Kód termínu: 30358384
Cena od: 895 Kč
+ příplatky od: 0 Kč

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy


Rezidence Le Canne    ***xx      Zobrazit podrobnosti
internet, WiFi parkoviště tenis jízda na koni potápěčské centrum diskotéka kola domácí zvíře TV/SAT plážový servis vodní sporty na pláži
Od pláže: 700 m
Od centra: 700 m


Poloha:

Prázdninový rezidenční komplex se nachází 250-700 m od krásné písečné pláže „La Cinta“ a asi 700 m od centra městečka San Teodoro.


Ubytování:

Apartmány jsou situovány v různých menších, jednopatrových vilkách, každá má 5-12 apartmánů, které jsou účelně a vkusně vybaveny kuchyňským koutem a sociálním zařízením, TV, mají privátní zahrádku nebo krytou verandou se zahradním nábytkem. Typ bilo pro  3 a 4 osoby – ložnice s manželskou postelí, obytná místnost s  rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, trilo pro 6 osob – ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 samostatnými lůžky, obytná místnost s  rozkládacím dvoulůžkovým gaučem.


Vybavení:

Parkovací místa u apartmánů,  wi-fi zdarma, možnost pronájmu slunečníků na pláži za poplatek. V centru San Teodoro možnost fotbálku, tenisu, jízdy na koních, na pláži vodní sporty, potápěčské centrum „Karibu Diving  e Travel“. Dále k dispozici obchody, restaurace, pizzerie, bar, tabák, lékárna, disko.


Cena zahrnuje:

nájem apartmánu na týden,  nástupní dny libovolné,  minimální pobyt 3 noci, spotřeby energií, ložní prádlo a ručníky, závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu). 


Cena nezahrnuje:

Povinný příplatek: pobytová taxa.

Nepovinný příplatek: závěrečný úklid kuchyňského koutu 25 € (v případě, že nebude proveden klientem), dětská postýlka 5 €/ den (v případě vlastní bez poplatku, pouze 1 na apartmán), přistýlka 10 € / den (pouze v apartmán trilo), kolo 5€ / den, možnost wi-fi cena dle spotřeby. 

Domácí zvířata: malých rozměrů povolena na vyžádání za poplatek 50 €/ pobyt.

Vratná kauce: 100 €/ apartmán. 

 
Popis:
Prázdninový rezidenční komplex se nachází 250-700 m od krásné písečné pláže „La Cinta“ a asi 700 m od centra městečka San Teodoro.
 

Kalkulace zájezdu:

Rezidence Le Canne :
ajax kalkulace
 

Nezávazná objednávka:

Hodnota musí být vyplněná.
Hodnota musí být vyplněná.
Neplatný tvar emailu.
Hodnota musí být vyplněná. ve formátu +420xxxyyyzzz bez mezer.
let. (Věk v době skončení zájezdu.)