Bay View

Destinace: Malta

***xx
Bay View
Bay View Bay View Bay View
Bay View Bay View Bay ViewTermín: od 5.9.2020 do 12.9.2020 - 8/7 dní/nocí Kód zájezdu: 1116544
letecká
Doprava: letecká
Strava: snídaně / večeře / polopenze
Kód termínu: 55216609
Cena od: 21 690 Kč
+ příplatky od: 0 Kč

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy


Bay View   ***xx      Zobrazit podrobnosti
bazén klimatizace trezor internet, WiFi vnitřní bazén fitness centrum sauna masáž kadeřnictví nehtové studio prádelna, čistírna TV/SAT písčitá pláž
Od pláže: 0 m
Od letiště: 10 km
Doporučení:
Příjemný, kvalitně vybavený městský hotel přímo u moře je ideální pro klienty, kteří mají rádi živější letoviska a zábavu na dosah. Hotel má výhodnou polohu pro cestování po ostrově.

GPS:
35.906262, 14.497556

Pláž:
Největší písčitá pláž Mellieha Bay nebo krásná písčitá pláž Golden Sands autobusem cca 38 km – zastávka autobusu je před hotelem, v okolí hotelu se nacházejí vápencové pláže.

Vzdálenost od pláže:
na pláži

Pobytova taxa:
S platností od 1.6. 2016 je po příjezdu na místě hoteliérem vybírána ekologická pobytová taxa, kterou platí každá osoba starší 18ti let. Výše ekologické pobytové taxy na osobu a noc je 0,50 EUR. Maximálně vybíraná částka na osobu a pobyt je 5 EUR.

Poloha:
Komfortní hotel se nachází na nádherné pobřežní promenádě „The Strand“ města Sliema a je zde podobně jako v St. Julian’s množství obchodů, barů, restaurací a hotelů. Sliema je vzdálena 6 km od hlavního města Valletta a spojení mezi oběma městy poskytuje přímá autobusová linka. Vzdálenost od letiště cca 10 km. Písčitá pláž Mellieha Bay nebo Golden Sands vzdálena cca 38 km autobusem.

Popis:
Příjemný kvalitně vybavený městský hotel přímo u moře je ideální pro klienty, kteří mají rádi živější letoviska a zábavu na dosah. Hotel má výhodnou polohu pro cestování po ostrově.

Stravování:
Snídaně kontinentální formou bufetu. Možnost dokoupení večeří formou bufetu v hotelu (nutno předem objednat).

Ubytování:
Pokoje se sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, Wi-Fi a trezorem (za poplatek). Možnost jedné přistýlky. Dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře za příplatek.

Vybavení:
Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, čínsko-indická restaurace, TV místnost, lobby bar, bar u bazénu, vnitřní bazén, venkovní bazén na střeše hotelu s výhledem na město a přístav, herna pro děti.
Zdarma: lehátka a slunečníky u bazénu.
Za poplatek: fitness, masáže, sauna, kadeřnictví, internetový koutek a Wi-Fi, nehtové studio, prádelna.


Popis:
Příjemný, kvalitně vybavený městský hotel přímo u moře je ideální pro klienty, kteří mají rádi živější letoviska a zábavu na dosah.
 

Kalkulace zájezdu:

Bay View:
ajax kalkulace
 

Nezávazná objednávka:

Hodnota musí být vyplněná.
Hodnota musí být vyplněná.
Neplatný tvar emailu.
Hodnota musí být vyplněná. ve formátu +420xxxyyyzzz bez mezer.
let. (Věk v době skončení zájezdu.)