Hotel Dom Pedro Palace

Destinace: Portugalsko » Lisabon » Lisabon

*****
Hotel Dom Pedro Palace
Hotel Dom Pedro Palace Hotel Dom Pedro Palace Hotel Dom Pedro Palace
Hotel Dom Pedro Palace Hotel Dom Pedro Palace Hotel Dom Pedro Palace


Termín: od 20.7.2018 do 23.7.2018 - 4/3 dní/nocí Kód zájezdu: 758022
letecká
Doprava: letecká
Strava: snídaně
Kód termínu: 33832577
Cena od: 16 070 Kč
+ příplatky od: 0 Kč

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy, Eurovíkendy


Hotel Dom Pedro Palace   *****      Zobrazit podrobnosti
klimatizace trezor lednice internet, WiFi masáž prádelna, čistírna TV/SAT


Místo:
Na pravém břehu řeky Tejo, s legendární námořní historií, která učinila z Lisabonu světově důležitý přístav a centrum, které spojovalo na západě Brazílii a na východě západní Indii. Po zemětřesení v roce 1755 bylo znovu postaveno centrum Baixa Pombalina v klasickém stylu, nyní s mnoha restauracemi a kavárnami. Lisabon můžete poznat tramvají, pěšky či během plavby po řece Tejo. Mezi hlavní památky patří symboly námořní expanze – Belémská věž, klášter sv. Jeronýma, Památník zámořských objevů věnovaný největším portugalským mořeplavcům, středověký hrad sv. Jiří s krásným výhledem či katedrála Sé z 12. století.

Poloha:
luxusní hotel v centru, poblíž hlavních atrakcí a pulzujícího nočního života v oblasti Docas, s krásným výhledem na město

Ubytování:
263 pokojů (klimatizace, internet, telefon, TV, rádio, mini bar, fén, trezor)

Vybavení:
masáže, směnárna, čistírna, restaurace, bary,…

Další informace:
Výše uvedené ceny platí v případě volných míst v nejvýhodnější knihovací třídě. Výše letištních tax se může měnit v závislosti na ceně ropy a kurzu USD.

Výlety:
Centrum křesťanské víry – Fátima. Návštěva hrobek Lucie, Francisca a Jacinty, kostel a Kaple zjevení. V létě denně, v zimě pouze v SO od 14.30 hod. Projížďka městem s místním průvodcem, večeře v typické restauraci během fado představení. Denně od 20 hod. Cesta do krásné oblasti Sintry, procházka u Paláce Pena, volno v historickém centru Sintry, zastávka na nejzápadnějším výběžku kontinentální Evropy Cabo da Roca, dále cesta podél pobřeží k pláži Guincho a procházka letoviskem Cascais. V ceně je zahrnuto vstupné do Paláce Pena. Denně od 14,30 hod. Půldenní projížďka a poznávání města s místním průvodcem. Denně v 9 ráno nebo ve 2,30 odpoledne. Ve světových jazycích.


Popis:
Luxusní hotel v centru, poblíž hlavních atrakcí a pulzujícího nočního života v oblasti Docas, s krásným výhledem na město.
 

Kalkulace zájezdu:

Hotel Dom Pedro Palace:
ajax kalkulace
 

Nezávazná objednávka:

Hodnota musí být vyplněná.
Hodnota musí být vyplněná.
Neplatný tvar emailu.
Hodnota musí být vyplněná. ve formátu +420xxxyyyzzz bez mezer.
let. (Věk v době skončení zájezdu.)