Hotel Miraparque

Destinace: Portugalsko » Lisabon » Lisabon

***xx
Hotel Miraparque
Hotel Miraparque Hotel Miraparque Hotel Miraparque
Hotel Miraparque Hotel Miraparque Hotel Miraparque


Termín: od 26.1.2018 do 29.1.2018 - 4/3 dní/nocí Kód zájezdu: 800193
letecká
Doprava: letecká
Strava: snídaně
Kód termínu: 29876769
Cena od: 9 720 Kč
+ příplatky od: 0 Kč

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy, Eurovíkendy


Hotel Miraparque   ***xx      Zobrazit podrobnosti
klimatizace trezor lednice internet, WiFi konferenční sál TV/SAT


Místo:
Na pravém břehu řeky Tejo, s legendární námořní historií, která učinila z Lisabonu světově důležitý přístav a centrum, které spojovalo na západě Brazílii a na východě západní Indii. Po zemětřesení v roce 1755 bylo znovu postaveno centrum Baixa Pombalina v klasickém stylu, nyní s mnoha restauracemi a kavárnami. Lisabon můžete poznat tramvají, pěšky či během plavby po řece Tejo. Mezi hlavní památky patří symboly námořní expanze – Belémská věž, klášter sv. Jeronýma, Památník zámořských objevů věnovaný největším portugalským mořeplavcům, středověký hrad sv. Jiří s krásným výhledem či katedrála Sé z 12. století.

Poloha:
Příjemný 3* hotel se nachází v centru Lisabonu, poblíž parku Eduardo VII. Náměstí Marques de Pombal se nachází cca 650 m od hotelu.

Ubytování:
Standardní pokoje (koupelna, WC, klimatizace, telefon, TV, Wi-fi, mini bar, trezor, fén)

Vybavení:
K vybavení hotelu patří klimatizace, bar, restaurace, pokojová služba, konferenční prostory a Wi-fi. Snídaně jsou podávány formou bufetu.

Další informace:
Výše uvedené ceny platí v případě volných míst v nejvýhodnější knihovací třídě. Výše letištních tax se může měnit v závislosti na ceně ropy a kurzu USD.

Výlety:
Centrum křesťanské víry – Fátima. Návštěva hrobek Lucie, Francisca a Jacinty, kostel a Kaple zjevení. Výlet trvá cca 5,5 h. Poznejte národní park Árrabida, užijte si krásný výhled na Atlantský oceán a skalní útesy, ochutnejte místní kuchyni. Výlet trvá 9 hodin. Projížďka městem s místním průvodcem, večeře v typické restauraci během fado představení. Denně od 20 hod. Poznejte nejvýznamnější památky Lisabonu za přítomnosti anglicky hovořícího průvodce. Začátek v 10 nebo 14 hod. Doba trvání výletu 4 hodiny. Během výletu můžete pozorovat delfíny v přírodní rezervaci Sado Estuary a dozvíte se více o jejich návycích a chování. Výlet trvá 5 hodin. Celodenní výlet, který Vás zavede do paláce da Pena v Sintře, dále se podíváte na nejzápadnější bod kontinentální Evropy Cabo da Roca a na závěr si můžete užít nezapomenutelný pohled na kosmopolitní Cascais a výhled na jeho záliv.


Popis:
Příjemný 3* hotel se nachází v centru Lisabonu, poblíž parku Eduardo VII.
 

Kalkulace zájezdu:

Hotel Miraparque:
ajax kalkulace
 

Nezávazná objednávka:

Hodnota musí být vyplněná.
Hodnota musí být vyplněná.
Neplatný tvar emailu.
Hodnota musí být vyplněná. ve formátu +420xxxyyyzzz bez mezer.
let. (Věk v době skončení zájezdu.)