Rena Apartments FREEDOM

Destinace: Řecko » Kréta » Gouves

***xx
Rena Apartments FREEDOM
Rena Apartments FREEDOM Rena Apartments FREEDOM Rena Apartments FREEDOM
Rena Apartments FREEDOM Rena Apartments FREEDOM Rena Apartments FREEDOM
Termín: od 21.8.2018 do 28.8.2018 - 8/7 dní/nocí Kód zájezdu: 851354
letecká
Doprava: letecká
Strava: bez stravy / snídaně / all inclusive
Kód termínu: 33560005
Cena od: 11 790 Kč
+ příplatky od: 0 Kč

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy


Rena Apartments FREEDOM   ***xx      Zobrazit podrobnosti
bazén klimatizace trezor lednice internet, WiFi plážový servis
Od pláže: 1 km
Od centra: 19 km
Od letiště: 17 km
Poloha a popis:
Rena Apartments se nacházejí v klidném letovisku Kato Gouves cca 17 km od mezinárodního letiště v Heraklionu. Centrum města Heaklion se nachází cca 19 km od hotelu. Letovisko Hersonissos kde naleznete množství obchodů, barů a řeckých taveren a restaurací se nachází cca 7 km. Hotel je vhodný zejména pro strávení odpočinkové dovolené. Mezinárodní letiště Heraklion je vzdáleno přibližně 17 km od hotelu. Ubytování v apartmánech nebo studiích s kuchyňkou bez stravování nebo s možností zakoupit se zcela nový program FREEDOM, který zahrnuje all inclusive a pronájem automobilu po celou dobu pobytu. Užijte si neomezenou jízdu! S programem Rena Apartments FREEDOM! Plné využívání all inclusive programu ve 3 hotelech současně! Pronájem automobilu po dobu pobytu s kompletním pojištěním a neomezenými kilometry v ceně programu (pohonné hmoty jsou však na vlastní náklady)! To je program Rena Apartments FREEDOM. Ubytování v apartmánech nebo studiích (s kuchyňkou) bez stravování v Rena Apartments. All Inclusive v apartmánech Blue Sky Beach, Comfort Malievi Aparthotel a Comfort Corali Beach. Apartmány Blue Sky Beach a Comfort Corali Beach se nacházejí ve vzdálenosti cca 6 km od Rena Apartments a Comfort Malievi Aparthotel cca 4 km od Rena Apartments. Možnost využívat vybavení těchto hotelů včetně restaurací, barů, bazénů, atd. (pláže pouze u hotelu Blue Sky Beach a Comfort Malievi Aparthotel). Auto bude přistavené v den příletu u hotelu, v případě nočního příletu následující den. Transfer z letiště na hotel a zpět zajištěn. All inclusive program a pronájem auta zahrnut pouze v ceně programu FREEDOM, nikoliv v ceně ubytování bez stravování!

Vybavení hotelu:
Hotel je vybaven recepcí, hlavní restaurací, barem, venkovním bazénem, Wi-Fi připojení na recepci zdarma.

Vybavení pokoje:
Studia umožňují ubytování 2 osob, apartmány až 4 osob. Studia i apartmány jsou vybaveny koupelnou s vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, kuchyňským koutem se základním vybavením, ledničkou, klimatizací (za poplatek), trezorem (za poplatek), balkonem nebo terasou.

Stravování:
Bez stravování nebo s možností snídaně v Rena Apartments nebo Freedom All Inclusive Program (stravování včetně snídaně mimo Rena Apartmets). Orientační program a složení all incluvie v hotelech Blue Sky Beach, Comfort Corali Beach a Comfort Malievi Aparthotel: • Snídaně: formou amerického bufetu v hlavní restauraci ( 07:30 – 09:30 ) • Oběd: light bufet v hlavní restauraci ( 13:00 - 15:00 ) • Večeře: formou plného bufetu v hlavní restauraci ( 19:30 – 21:30 ) NÁPOJE : - během hlavního jídla (oběd, večeře) v hlavní restauraci: místní víno (bílé, červené nebo růžové), místní nealkoholické nápoje , ovocné šťávy/džusy (ne fresh), točené pivo, čerstvá voda . HLAVNÍ/POOL - BAR: (10.00 - 22:00) - místní alkoholické nápoje ouzo, raki, možnost koktejlů dle aktuální nabídky Vám sdělí na baru, místní víno, místní pivo, překapávaná káva, čaj, ovocné šťávy (ne fresh), pitná voda, občerstvení (popcorn, sušenky) . - 16:00 - 17:00 coffee time u baru, zmrzlina 16:00 - 17:00 Po 22:00 jsou všechny nápoje za příplatek. Složení programu all inclusive je orientační. Změna složení i časů all inclusive vyhrazena - dle vedení jednotlivých hotelů.

Pláž a plážový servis:
Nejbližší pláž je vzdálená cca 1,2 km. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Pro děti:
Dětská postýlka je na vyžádání,

Sport a zábava:
Venkovní bazén, Wi-Fi připojení na recepci.

Služby v ceně:
Lehátka a slunečníky u bazénu, Wi-Fi připojení na recepci.

Služby za poplatek:
Klimatizace (cca 7 € / den), trezor (cca 3 € / den), lehátka a slunečníky na pláži. Nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně získáte po příjezdu do hotelu.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu Důležeté informace k zájezdů

Povolená hmotnost zavazadla:
15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.


Popis:
Rena Apartments se nacházejí v klidném letovisku Kato Gouves.
 

Kalkulace zájezdu:

Rena Apartments FREEDOM:
ajax kalkulace
 

Nezávazná objednávka:

Hodnota musí být vyplněná.
Hodnota musí být vyplněná.
Neplatný tvar emailu.
Hodnota musí být vyplněná. ve formátu +420xxxyyyzzz bez mezer.
let. (Věk v době skončení zájezdu.)