Penzion Elpida Beach

Destinace: Řecko » Rhodos » Faliraki

***xx
Penzion Elpida Beach
Penzion Elpida Beach Penzion Elpida Beach Penzion Elpida Beach
Penzion Elpida Beach Penzion Elpida Beach Penzion Elpida Beach


Termín: od 2.6.2018 do 13.6.2018 - 12/11 dní/nocí Kód zájezdu: 811466
letecká
Doprava: letecká
Strava: bez stravy
Kód termínu: 30704791
Cena od: 12 088 Kč
+ příplatky od: 0 Kč

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy


Penzion Elpida Beach   ***xx      Zobrazit podrobnosti
bazén klimatizace trezor internet, WiFi dětský bazén kamenitá pláž
Od pláže: 15 m
Od letiště: 30 km


Ostrov:
Ostrov Rhodos je dlouhý 77 km a široký 37 km. Nejvyšší horou je Atáviros (1215 m). Bývá přezdíván Ostrovem růží nebo také Ostrovem slunce. Velice stálé jasné počasí od dubna až do půlky listopadu, nádherná příroda, kvetoucí subtropická flóra a především průzračné moře a čisté pláže, sem lákají každoročně turisty z celé Evropy. Východní pobřeží ostrova má písčité a písčito-kamenité pláže. Je vhodné pro vyznavače koupání, slunění a rodiny s dětmi.


Letovisko:
Faliraki je rušné turistické letovisko, které se nachází 15 kilometrů jižně od hlavního města. Jeho předností je dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře, vhodným pro rodiny s dětmi. Pro nudisty je vyhrazena pláž Mandomata na jižním okraji letoviska v blízkosti studií Elpida.


Ubytování:
Penzion ELPIDA BEACH s bazénem (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma) a dětským bazénkem je situován 15 m od písčito-oblázkové pláže v klidné části letoviska Faliraki. Moderně zařízená studia pro 2–3 osoby jsou vybavena kuchyňským koutem, soc. zařízením, klimatizací za poplatek. Většina studií má výhled na moře. Bezpečnostní schránky jsou k dispozici na recepci za poplatek (cca 10 €/pobyt). Rušné centrum se širokou nabídkou zábavy je vzdáleno cca 10 minut chůze. Minimarket a restaurace se nacházejí 50 m od penzionu. Klientům je k dispozici bar s TV a wi-fi připojení zdarma.


Stravování:

večeře 410 Kč/noc, polopenze 510 Kč/noc. Vzhledem k výhodnosti platby v eurech doporučujeme objednat a zaplatit stravování až na místě pobytu.


Vzdálenost z letiště:

Rhodos (letiště) - Faliraki 30 km.


Popis:
Faliraki je rušné turistické letovisko, které se nachází 15 kilometrů jižně od hlavního města. Jeho předností je dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře, vhodným pro rodiny s dětmi.
 

Kalkulace zájezdu:

Penzion Elpida Beach:
ajax kalkulace
 

Nezávazná objednávka:

Hodnota musí být vyplněná.
Hodnota musí být vyplněná.
Neplatný tvar emailu.
Hodnota musí být vyplněná. ve formátu +420xxxyyyzzz bez mezer.
let. (Věk v době skončení zájezdu.)